60 درصد دانش آموختگان رشته جوشکاری جذب کار شدند

به گزارش ایرنا، جوشکاران چهارمحال و بختیاری از توانایی مهارتی بالای در این رشته برخوردارند به گونه ای که جوشکاران هفشجانی در برخی از طرحهای مهم صنعتی داخلی و بین المللی مهارت خود را در این رشته به اثبات رسانده اند.
فرید براتی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: رشته جوشکاری در یک مرکز علمی کاربردی استان دایر است که استقبال خوبی از این رشته شده است.
وی، به فارغ التحصیل شدن بیش از 20 هزار دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی در 134 کد رشته اشاره کرد و افزود: هم اکنون 75 کد رشته با توجه به نیاز استان دایر شده است.
وی از پذیرش دانشجو در 60 کدرشته محل در مقطع کاردانی و 253 کد رشته محل در مقطع کارشناسی مراکز علمی کاربردی استان
در سال تحصیلی جاری خبر داد.
وی از راه اندازی و فعالیت رشته های بازیگری، گریم، کارگردانی، طراحی صحنه های نمایش، نمایش های عروسکی و رشته های موسیقی برای نخستین بار در استان خبر داد و گفت: از این رشته استقبال خوبی شده است.
براتی، مهارت افزایی و راه اندازی رشته های مهارتی براساس نیاز استان را از سیاست های جدید دانشگاه علمی کاربردی خواند و گفت: رشته کنترل ترافیک، نساجی، رنگسازی و عکاسی در مقطع کاردانی و مدیریت ایستگاه های پلیس، پدافند غیرعامل و گرافیک از رشته های جدید کارشناسی این دانشگاه است.
به گزارش ایرنا، هم اینک 3 هزار دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی در 75 کدرشته در مراکز علمی کاربردی چهارمحال و بختیاری مشغول به تحصیل هستند.
2097/6199

انتهای پیام /*


علمي آموزشي


دانشگاه


علمي كاربردي


شهركرد

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *