الکامپ 24 در تابستان 97 برگزار می شود

به گزارش خبرنگار علمی ایرنا، محمدباقر اثنی عشری روز دوشنبه در نشست مطبوعاتی الکامپ 24 در سالن همایش سازمان نظام صنفی با اشاره به اینکه ثبت نام شرکت کنندگان در این نمایشگاه از اواخر اردیبهشت ماه امسال برگزار می شود، اظهار امیدواری کرد: فعالان این حوزه از این رویداد استقبال کنند.
وی با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان ‘حمایت از کالاهای ایرانی’، گفت: تاکید بر تولیدات ملی یکی از رویکردهای مهم این نمایشگاه است و توجه به فناوری های نوین ازجمله اینترنت اشیا، بیگ دیتا و هوش مصنوعی از دیگر موضوعاتی است که در این نمایشگاه به آنها توجه ویژه خواهد شد.
اثنی عشری، برگزاری برنامه هایی در رابطه با الکامپ استارز، دولت الکترونیک و پاویون استان ها را ازجمله موضوعات این نمایشگاه اعلام کرد و افزود: تعداد شرکت های استارتاپی حاضر در این نمایشگاه هر ساله رشد خوبی داشته اند و امسال نیز انتظار داریم این روند ادامه یابد.
وی گفت: تعداد شرکت های حاضر در نمایشگاه الکامپ از حدود 80 شرکت در سال گذشته به حدود 450 شرکت رسیده که نشان دهنده رشد چشمگیر حضور این شرکت ها است.
اثنی عشری حضور شرکت های خارجی در این نمایشگاه را یادآور شد و گفت: الکامپ یک نمایشگاه تجاری است که بخش خصوصی آن را برگزار می کند و امیدواریم جذابیت های لازم را برای مشارکت جدی شرکت های خارجی داشته باشد.
وی به حضور گسترده دستگاه های دولتی در این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: متولی سالن دولت الکترونیک که دستگاه های دولتی در آن حضور خواهند یافت، سازمان فناوری اطلاعات است.
علمی**1201**2038**1834

انتهای پیام /*


علمی آموزشی


الکامپ 24


نظام صنفی رایانه ای

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *